Jedyny i Niepowtarzalny Bob

Jedyny i Niepowtarzalny Bob - Katherine Applegate | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Applegate
WYMIAR
3,4 MB
NAZWA PLIKU
Jedyny i Niepowtarzalny Bob.pdf
ISBN
6757639363443

OPIS

Bob to pies, który chadza własnymi ścieżkami. Wie, że ? gdyby musiał ? dałby sobie radę sam. Ale teraz ma dom, a w tym domu regularne posiłki, własne łóżeczko, dziewczynkę o imieniu Julia, która go kocha, i tyle drapania po brzuszku, ile dusza zapragnie.Najważniejsze jest jednak to, że wciąż może odwiedzać swoich przyjaciół, którzy również znaleźli nowy dom. Goryl Ivan i słoniczka Ruby mieszkają niedaleko, w rezerwacie dzikiej przyrody. Jednak w głębi duszy Bob czuje, że ciągle czegoś mu brak.Gdy nadciąga trąba powietrzna, piesek naraża życie, by ratować Ivana, Ruby i inne zwierzęta z rezerwatu, które ucierpiały podczas nawałnicy. Ale w pobliżu jest jeszcze ktoś, kto także woła o pomoc. Nie, to niemożliwe! Ona jednak żyje? Bob doskonale zna to szczekanie. Mimo niebezpieczeństwa rusza na poszukiwanie siostry, której nie widział od dzieciństwa. Może przy tym, rzecz jasna, liczyć na pomoc Ivana i Ruby.

Dla wszystkich, którzy pokochali Jedynego i Niepowtarzalnego Ivana. Cały film Jedyny i niepowtarzalny Ivan HD to amerykańska produkcja fantastyczna, która na ekrany kin weszła w 2020 roku. Reżyserem tego międzynarodowego hitu jest Thea Sharrock, twórca filmu Zanim się pojawiłeś.

Ale czy na pewno? Po pierwsze, dziecko zupełnie inaczej patrzy na świat. Nie potrzebuje rozbudowanego świata, wyszukanych przesłań czy szalonych zwrotów akcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI