Jedyny i Niepowtarzalny Bob

Jedyny i Niepowtarzalny Bob - Katherine Applegate | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Applegate
WYMIAR
5,3 MB
NAZWA PLIKU
Jedyny i Niepowtarzalny Bob.pdf
ISBN
9684034173673

OPIS

Bob to pies, który chadza własnymi ścieżkami. Wie, że ? gdyby musiał ? dałby sobie radę sam. Ale teraz ma dom, a w tym domu regularne posiłki, własne łóżeczko, dziewczynkę o imieniu Julia, która go kocha, i tyle drapania po brzuszku, ile dusza zapragnie.Najważniejsze jest jednak to, że wciąż może odwiedzać swoich przyjaciół, którzy również znaleźli nowy dom. Goryl Ivan i słoniczka Ruby mieszkają niedaleko, w rezerwacie dzikiej przyrody. Jednak w głębi duszy Bob czuje, że ciągle czegoś mu brak.Gdy nadciąga trąba powietrzna, piesek naraża życie, by ratować Ivana, Ruby i inne zwierzęta z rezerwatu, które ucierpiały podczas nawałnicy. Ale w pobliżu jest jeszcze ktoś, kto także woła o pomoc. Nie, to niemożliwe! Ona jednak żyje? Bob doskonale zna to szczekanie. Mimo niebezpieczeństwa rusza na poszukiwanie siostry, której nie widział od dzieciństwa. Może przy tym, rzecz jasna, liczyć na pomoc Ivana i Ruby.

Wie, że - gdyby musiał - dałby sobie radę sam. Ale teraz ma dom, a w tym domu regularne posiłki, własne łóżeczko, dziewczynkę o imieniu Julia, która go kocha, i tyle drapania po brzuszku, ile dusza zapragnie.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Jedyny i Niepowtarzalny Bob, Applegate Katherine, 31,4 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI