Hinduskie opowieści kierowcy rikszy

Hinduskie opowieści kierowcy rikszy - Biyon Kattilathu | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Biyon Kattilathu
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Hinduskie opowieści kierowcy rikszy.pdf
ISBN
4630478637773

OPIS

12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celuPoznaj Rahula, radosnego i empatycznego kierowcę rikszy w New Delhi, który obdarowuje szczęściem swoich pasażerów. Wsiadają do jego rikszy z bagażem codziennych problemów, a gdy wysiadają, czują się szczęśliwsi. Odkryj 12 historii, które poruszają najważniejsze aspekty życia – miłość, stratę, strach, odwagę, wrażliwość, miłość do siebie, siłę, konsekwentne dążenie do celu. Każda opowieść niesie ze sobą morał, na który nie pozostaniesz obojętnym. Ta książka zainspiruje Cię, rozśmieszy, wstrząśnie oraz przypomni o rzeczach, o których najprawdopodobniej wiesz, tylko o nich zapomniałeś. Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej i rozpocznij tę inspirującą podróż przez Indie – ku nowemu życiu! Wsiądź… i pozwól sobie na podróż w głąb siebie!

Zainspirowany własną historią, szybko stał się gwiazdą mediów społecznościowych ... Sprawdź niskie ceny i kup Hinduskie opowieści kierowcy rikszy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! EBook Hinduskie opowieści kierowcy rikszy - mobi, epub, pdf 12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celu / Biyon Kattilathu , 33,80 zł, Poznaj Rahula, Hinduskie opowieści kierowcy rikszy. 12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celu.

12 inspirujących historii o miłości, stracie, odwadze, sile i konsekwentnym dążeniu do celu - Biyon Kattilathu [K już od 25,04 zł - od 25,04 zł, porównanie cen w Hinduskie Opowieści Kierowcy Rikszy. Książka opowiada o Rahulu, radosnym i empatycznym kierowcy rikszy w New Delhi, który obdarowuje szczęściem swoich pasażerów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI