Gdzie się podział czwartek?

Gdzie się podział czwartek? - Brian Janeen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Janeen
WYMIAR
10,71 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie się podział czwartek?.pdf
ISBN
3121189496347

OPIS

W poszukiwaniu uciekającego dnia urodzin.Ta historia zachwyci każdego, kto choć przez chwilę marzył, aby jego dzień urodzin nigdy się nie skończył, aby tę chwilę zatrzymać na zawsze i aby czas się zatrzymał. Nosek wraz ze swoim przyjacielem Dziobkiem próbują rozwikłać jedną z tajemnic wszechświata: „Co się dzieje z czwartkiem, nim nadejdzie piątek?”. W tej ciepłej, rozwijającej wyobraźnię czytelnika książce poetycki tekst i piękne malarskie ilustracje splatają się w harmonijną całość.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Pragnie się, aby ten dzień się nie kończył, a mimo to ma się świadomość, że tak się stanie. "Gdzie się podział czwartek?" to wspaniała opowieść dla dzieci o przemijaniu i szukaniu odpowiedzi na istotne pytanie.

Mądry tekst, opowiadający o urodzinach Noska, podpowie rodzicom, jak z dziećmi rozmawiać o umiejętności cieszenia się chwilą. Książka Gdzie się podział czwartek? - Janeen Brian W poszukiwaniu uciekającego dnia urodzin.Ta historia zachwyci każdego, kto choć przez chwilę marzył, aby jego dzień urodzin nigdy się nie skończył, aby tę chwilę zatrzymać na zawsze i aby... WIELKA LITERA Dzieci i Zabawki - Zabawki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Cud.pl 📚 Poznaj "Gdzie się podział czwartek?" autorstwa Brian Janeen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI