Dorzuć mnie do prezentu

Dorzuć mnie do prezentu - Agnieszka Błażyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Błażyńska
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Dorzuć mnie do prezentu.pdf
ISBN
2647183477541

OPIS

Dobre uczynki mają to do siebie, że im więcej ich robisz, tym szerzej się rozprzestrzeniają.Zbliżają się święta, ale nikt nie myśli o światełkach, prezentach i pierniczkach, gdy epidemia wywróciła życie do góry nogami. Maja utknęła na kwarantannie, a jedyną osobą, do której może się odezwać prze drzwi, jest aspirant Sylwester. Andrzej próbuje zdobyć pracę marzeń, ale w międzyczasie oblewa egzamin na bycie ojcem. Perfekcjonistka Paulina nigdy nie pozwala sobie na słabości, przez co zapomniała, że najmilszych niespodzianek nie da się kontrolować…Losy przypadkowych osób splatają się w opowieść o tym, że nawet jeżeli los nam nie sprzyja, zawsze trzeba mieć nadzieje. Jeden drobny gest może wywołać lawinę cudów, szczególnie w czasie, gdy chcemy się dzielić tym co najlepsze – sercem.

Właśnie o to mi chodziło, kiedy pisałam w poprzednich recenzjach, że trochę mało klimatu, w powieściach świątecznych. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Dorzuć mnie do prezentu, Agnieszka Błażyńska w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Dorzuć mnie do prezentu - mobi, epub - opis produktu: Dobre uczynki mają to do siebie, że im więcej ich robisz, tym szerzej się rozprzestrzeniają. Zbliżają się święta, ale nikt nie myśli o światełkach, prezentach i pierniczkach, gdy epidemia wywróciła życie do góry nogami. Dorzuć mnie do prezentu.

Książka na 1-2 wieczory, trochę z żarcikiem, a trochę z morałem jak to przeważnie bywa z książkami świątecznymi. "Dorzuć mnie do prezentu" to uczta dla psychiki czytelnika, która pozwala na rozrywkę, ale w nienarzucający sposób pozwala też na głębokie rozważanie. Wszystko zależy od decyzji czytelnika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI