Zapomniana Gwiazda Afryki

Zapomniana Gwiazda Afryki - Bartłomiej Ludwisiak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartłomiej Ludwisiak
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Zapomniana Gwiazda Afryki.pdf
ISBN
6209565990210

OPIS

Są takie tajemnice, za które trzeba zapłacić życiem.Na jeziorze w pobliżu Krakowa wybucha jacht, na pokładzie którego ginie znany milioner, Oliwier Teks. Okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek, jednak tuż po pogrzebie do posiadłości państwa Teks dociera list zawierający ukryte ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Bruno – były policjant – przyjmuje zlecenie ochrony Pauli, córki milionera, jednocześnie na własną rękę próbując ustalić, kto i z jakiego powodu może jej zagrażać. W trakcie prowadzonego przez siebie śledztwa odkrywa tragiczne losy rodziny, a w sekretnych zapiskach zmarłego odnajduje skrzętnie skrywaną przez lata tajemnicę. Z chwilą, gdy uświadamia sobie jej ogromną wartość, wie już, że wynajęci zabójcy z pewnością nie cofną się przed niczym...

Ta opowieść przypomina nam również o przeszłości, że często niezałatwione sprawy z przeszłości mogą do nas powrócić. "Zapomniana Gwiazda Afryki" jest drugą książką opowiadającą o losach Bruna, byłego policjanta, który wciela się w rolę ochroniarza. Pierwsza część nosi tytuł "Gdański smak whiskey".

Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta. €8.11 - Są takie tajemnice, za które trzeba zapłacić życiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI