Zapomniana Gwiazda Afryki

Zapomniana Gwiazda Afryki - Bartłomiej Ludwisiak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartłomiej Ludwisiak
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Zapomniana Gwiazda Afryki.pdf
ISBN
8479700641609

OPIS

Są takie tajemnice, za które trzeba zapłacić życiem.Na jeziorze w pobliżu Krakowa wybucha jacht, na pokładzie którego ginie znany milioner, Oliwier Teks. Okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek, jednak tuż po pogrzebie do posiadłości państwa Teks dociera list zawierający ukryte ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Bruno – były policjant – przyjmuje zlecenie ochrony Pauli, córki milionera, jednocześnie na własną rękę próbując ustalić, kto i z jakiego powodu może jej zagrażać. W trakcie prowadzonego przez siebie śledztwa odkrywa tragiczne losy rodziny, a w sekretnych zapiskach zmarłego odnajduje skrzętnie skrywaną przez lata tajemnicę. Z chwilą, gdy uświadamia sobie jej ogromną wartość, wie już, że wynajęci zabójcy z pewnością nie cofną się przed niczym...

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. "Zapomniana Gwiazda Afryki" Bartłomieja Ludwisiaka to lektura, która wciąga od pierwszej strony, trudno ją przerwać w dowolnym momencie, bo takich momentów nie ma, każdy jest bardzo ciekawy.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Novae Res.

POWIĄZANE KSIĄŻKI