Zapiski z czekoladowego pamiętnika

Zapiski z czekoladowego pamiętnika - Alina Sułkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alina Sułkowska
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Zapiski z czekoladowego pamiętnika.pdf
ISBN
4272888505799

OPIS

Czasem słodkie, czasem gorzkie, ale zawsze krzepiące życiową mądrością...Właśnie takie są „Zapiski z czekoladowego pamiętnika” Aliny Sułkowskiej. To 13 fascynujących historii pisanych z perspektywy matki, żony i kochanki, która zaprasza czytelnika do swojej codzienności, dzieląc się z nim wszystkimi jej smakami, a przede wszystkim tym jednym, najważniejszym – czekolady... To właśnie ona towarzyszy bohaterce w pokonywaniu kolejnych życiowych zakrętów, podejmowaniu trudnych decyzji i tworzeniu nowych planów na życie. Koi nerwy, wycisza złe emocje i sprawia, że wszystko staje się prostsze. A zatem... może skusisz się na kawałek?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Właśnie takie są Zapiski z czekoladowego pamiętnika Aliny Sułkowskiej. To 13 fascynujących historii pisanych z perspektywy matki, żony i kochanki, która zaprasza czytelnika do swojej codzienności, dzieląc się z nim wszystkimi jej smakami, a przede wszystkim tym jednym, najważniejszym czekolady... Właśnie takie są „Zapiski z czekoladowego pamiętnika" Aliny Sułkowskiej.

Cena 17,65 zł. Książka w kategorii Obyczajowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI