W słońcu Kalifornii

W słońcu Kalifornii - Caroline Evans | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Caroline Evans
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
W słońcu Kalifornii.pdf
ISBN
5150057891124

OPIS

Tylko od ciebie zależy, czy wpuścisz szczęście do swojego świata.Ann to kobieta z przeszłością, a Jeff – mężczyzna po przejściach. Ona jest z Nowego Jorku, on – z Kalifornii. Kiedy pewnego dnia spotykają się nad brzegiem oceanu w Los Angeles, niemal od pierwszej chwili czują, że ta znajomość odmieni ich życie. Każde z nich ma już swój bagaż doświadczeń, co sprawia, że pragną cieszyć się każdą chwilą szczęścia i czerpać garściami z tego, co przynosi im los. A ten wyraźnie im sprzyja…„W słońcu Kalifornii” to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice. Daj się porwać opowieści pachnącej oceanem i słońcem Kalifornii!

Każde z nich ma już swój bagaż ... W słońcu Kalifornii - Caroline Evans Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 2 mb Data wydania: 2020 Archiwum: 7zip (bez kompresji) Wersja językowa: polskaW słońcu Kalifornii - Caroline Evans „W słońcu Kalifornii" to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice. Daj się porwać opowieści pachnącej oceanem i słońcem Kalifornii! Szczegóły. „W słońcu Kalifornii" to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice.

Oboje mają ciężki bagaż doświadczeń, co sprawia, że ich znajomość, mimo przeczucia, że będzie najlepszą rzeczą jaką ich spotkała. „W słońcu Kalifornii" to wciągająca, pełna pozytywnej energii historia, w której przeplatają się miłość i namiętność, euforia i strach, nowe wyzwania i tajemnice. Daj się porwać opowieści pachnącej oceanem i słońcem Kalifornii! Caroline Evans to pseudonim artystyczny, pod którym publikuje początkująca polska pisarka, Karolina Szablewska-Olejarz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI