Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1

Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1 - Monika Nerc | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Nerc
WYMIAR
11,80 MB
NAZWA PLIKU
Szept diabła. Seria Dziedzic podziemia. Tom 1.pdf
ISBN
5232167087269

OPIS

Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie!Mafia, krew i pieniądze. Tylko to się dla niego liczy.Ludzie bali się wypowiadać jego imię. Ten rosyjski diabeł był ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokrywały tatuaże oraz blizny. Nie miał żadnych skrupułów, kiedy rozprawiał się z wrogami. Cierpieli oni w męczarniach. Teraz wyszedł z więzienia i dowiedział się, że ktoś próbuje zająć jego miejsce w mafii.Catriona właśnie skończyła studia i do jej świata wreszcie wkracza zwyczajność. Kobieta pragnie znaleźć pracę i ułożyć sobie życie, aby wszystko było „normalne”. Nie wie jednak, że los postawi na jej drodze najniebezpieczniejszego mężczyznę w Warszawie, przez co marzenia o spokojnym życiu raz na zawsze się skończą.Wpadła w oko samemu diabłu, a on z jakiegoś powodu uznał, że Catriona już jest jego.

Dziedzic podziemia. Tom 1-2 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie! Mafia, krew i pieniądze.

Ten rosyjski diabeł był ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokrywały...

POWIĄZANE KSIĄŻKI