Sygnał

Sygnał - Maxime Chattam | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxime Chattam
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Sygnał.pdf
ISBN
7138826155693

OPIS

Najnowsza powieść Maxime’a Chattama to hołd złożony mistrzom gatunku,Stephenowi Kingowi i H.P. Lovecraftowi.Czytelnicy porównują ją również do serialu Stranger Things.To przerażająco wciągająca lektura z pogranicza horroru i thrillera, w której mieszają się nasze najdawniejsze lęki i obawa o przyszłość świata. Jej bohaterowie – pragmatyczni dorośli, grupka zaradnych chłopców, tajemniczy sąsiedzi, powątpiewający funkcjonariusze policji – będą musieli rozwiązać szereg zagadek, by wielki sekret w końcu ujrzał światło dzienne.Rodzina Spencerów właśnie przeprowadziła się do Mahingan Falls. Miasteczko to oaza spokoju. A przynajmniej tak im się wydawało…Ponure morderstwa, rozmowy telefoniczne zakłócane nieludzkimi wrzaskami, krążące od lat plotki o praktykowaniu czarów i przerażająca istota, która krąży po lesie i ściga nastolatków… A to dopiero początek.Czy przeciążony obowiązkami oficer policji poradzi sobie z tą niecodzienną sytuacją?

Razem z dziewczyną Nicka wybierają się w podróż do Nevady, podążając za wskazówkami pozostawionymi przez rywalizującego z nimi hackera o ksywie Nomad. sygnał. 1.

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu sygnału Wi-Fi, nie umieszczaj więc routera w pobliżu takiego sprzętu. Inne sieci Wi-Fi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI