Siostra

Siostra - Louise Jensen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
Siostra.pdf
ISBN
2953871664925

OPIS

Wydawało jej się, że nie ma nic gorszego niż samotność.Grace, zrobiłam coś strasznego. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.Grace nie potrafi się pogodzić ze śmiercią swojej najbliższej przyjaciółki Charlie. Nie może spać ani skupić się w pracy, a jej związek z Danem powoli się rozpada. Dręczą ją ostatnie słowa przyjaciółki.Szukając wskazówki, znajduje stare pudełko należące do Charlie. Gdy je otwiera, staje się jasne, jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała…W jej życiu pojawia się Anna, która twierdzi, że jest siostrą Charlie. Grace czuje się tak, jakby odnalazła nową rodzinę. Wkrótce dziewczyna zadomawia się u Grace i jej chłopaka Dana.Coś jednak zaczyna być nie w porządku. Z domu znikają przedmioty, Dan zachowuje się dziwnie, a Grace jest przekonana, że ktoś ją śledzi.Czy to tylko złudzenia? Czy w miarę jak Grace zbliża się do odkrycia prawdy o Charlie i Annie, zaczyna grozić jej coraz większe niebezpieczeństwo?Nie mogła nic zrobić, żeby uratować Charlie… Ale czy na pewno?

ojciec męża lub żony - teść. Według wierzeń ludowych, jeżeli komuś przyśni się konkretna osoba, w tym przypadku siostra, oznacza to, iż potrzebuje ona pomocy. Niektóre wierzenia głoszą, że osobę tą może spotkać w najbliższym czasie nieszczęście.

Z jej charyzmatu i doświadczenia mistycznego zrodził się Apostolski Ruch Bożego Miłosierdzia, który kontynuuje jej misję, głosząc światu orędzie Miłosierdzia poprzez świadectwo życia, czyny, słowa i modlitwę. 18 ... Siostry ze wspólnoty waszyngtońskiej Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia poprowadzą trzydniowe rekolekcje wielkopostne zatytułowane „Zaufanie pośród burzy".

POWIĄZANE KSIĄŻKI