Siostra

Siostra - Louise Jensen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
Siostra.pdf
ISBN
5735885034309

OPIS

Wydawało jej się, że nie ma nic gorszego niż samotność.Grace, zrobiłam coś strasznego. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.Grace nie potrafi się pogodzić ze śmiercią swojej najbliższej przyjaciółki Charlie. Nie może spać ani skupić się w pracy, a jej związek z Danem powoli się rozpada. Dręczą ją ostatnie słowa przyjaciółki.Szukając wskazówki, znajduje stare pudełko należące do Charlie. Gdy je otwiera, staje się jasne, jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała…W jej życiu pojawia się Anna, która twierdzi, że jest siostrą Charlie. Grace czuje się tak, jakby odnalazła nową rodzinę. Wkrótce dziewczyna zadomawia się u Grace i jej chłopaka Dana.Coś jednak zaczyna być nie w porządku. Z domu znikają przedmioty, Dan zachowuje się dziwnie, a Grace jest przekonana, że ktoś ją śledzi.Czy to tylko złudzenia? Czy w miarę jak Grace zbliża się do odkrycia prawdy o Charlie i Annie, zaczyna grozić jej coraz większe niebezpieczeństwo?Nie mogła nic zrobić, żeby uratować Charlie… Ale czy na pewno?

Powód - ciężka infekcja płuc. Siostra na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zwariowane zakonnice chcą pomagać ludziom, dlatego wpadają często w tarapaty.

ojciec męża lub żony - teść. Według wierzeń ludowych, jeżeli komuś przyśni się konkretna osoba, w tym przypadku siostra, oznacza to, iż potrzebuje ona pomocy. Niektóre wierzenia głoszą, że osobę tą może spotkać w najbliższym czasie nieszczęście.

POWIĄZANE KSIĄŻKI