O starcu, który zwariował

O starcu, który zwariował - Wiesław Jankowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Jankowski
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
O starcu, który zwariował.pdf
ISBN
7121532689874

OPIS

Niektóre kłamstwa są tak wielkie, że zamieniają się w prawdę.Dawno temu, w wyniku tragicznego wypadku Stary Człowiek stracił żonę, która nie zdążyła mu dać potomstwa. Mężczyzna jednak wierzy, że ona nadal się nim opiekuje i odwiedza go jako duch. Od siedemnastu lat ktoś po kryjomu przygotowuje mu posiłki, sprząta mieszkanie, daje mu potajemne znaki. Ale pewnej nocy okazuje się, że obserwuje go ktoś, kto nie przypomina jego żony. Ktoś, kto go przeraża…To dopiero początek kłopotów Starego Człowieka. Wkrótce dociera do niego wiadomość, że pewne stowarzyszenie wydało na niego wyrok śmierci i nie ma szans, by od niego uciec. Mężczyzna postanawia odejść na własnych warunkach i chce poddać się eutanazji, do wykonania której przepustką jest zaliczenie nauk przedśmiertnych i okazanie dowodu osobistego. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem…

Czyta się jak kryminał pełen tajemnic i zagadek, ale ta opowieść o starcu Amadeuszu ma głęboką wymowę egzystencjalną. O starcu, który zwariował Książka już od 19,89 zł - od 19,89 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "O starcu, który zwariował" to powieść angażująca w życie i pozwalająca na zrozumienie.

broszurowa) Cechy produktu. ISBN 9788381478861 ; Oprawa broszurowa ; Autor Wiesław Jankowski ; Wydawnictwo Novae Res ; Ilość stron 300 ; Rok wydania 2020 ; Opis. O starcu, który zwariował - Jankowski Wiesław - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI