Nowy dom

Nowy dom - Kaja Kujawska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kaja Kujawska
WYMIAR
5,42 MB
NAZWA PLIKU
Nowy dom.pdf
ISBN
4291661602549

OPIS

Nawet czas nie jest w stanie osłabić prawdziwej miłościDorastanie w okupowanej Warszawie skutecznie zahartowało Teresę, która walczyła wówczas w szeregach AK. Z dawnych czasów pozostały jej dwie rzeczy: przekonanie, że życie jest najcenniejszym, co zostało nam dane, oraz wspomnienie pierwszej, płomiennej miłości do poznanego podczas wojennej zawieruchy Tadeusza.Dziś Teresa jest odważną, pewną siebie kobietą, która pragnie wspierać wnuczkę Alinę, w rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Dziewczyna właśnie opuściła rodzinne miasteczko, by uwolnić się od nieudanego związku i nudnej pracy, ale nie będzie to proste – tym bardziej że wkrótce na jej drodze stanie kilku mężczyzn, którzy namieszają jej w głowie... Czy na obie kobiety czeka szczęśliwe zakończenie?

W ostatnim czasie w 6 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 5 ofert promocyjnych.

sezonie widzów czekają kolejne 24 metamorfozy ... Nowy dom (Serial TV 2019- ) - Filmweb. Serial Oglądaj odcinki według kolejności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI