Ludzie i krowy

Ludzie i krowy Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie i krowy.pdf
ISBN
9974257890750

OPIS

W krowach siła!Wszystkich interesują krowy Dziadka Rycha.Kiedy jego wnuk Ignaś słyszy, że prędzej krowa nauczy się czytać niż on, postanawia to sprawdzić. Kolejne tygodnie spędza na nauczaniu swoich łaciatych przyjaciółek. Efekty mogą być zaskakujące.Tymczasem potężny koncern chce wykupić gospodarstwo Dziadka i zbudować na jego miejscu fermę mleczną. I nie przebiera w środkach, by osiągnąć swój cel.Kto będzie miał największy wpływ na rozwój wypadków? Bystry uczeń, były komandos, uniwersyteccy badacze czy… same krowy?Powieść, z której kart bije zapach siana, słychać śpiew ptaków, muczenie krów i szczekanie pasterskiego psa.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Ludzie i krowy Ludzie i krowy ANDRZEJ PIECHOCKI 0 ocen Wydawnictwo: Novae Res.

Dla mnie idealna, jedyna, na całe życie. Wybitna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI