Kiedyś nadejdzie ten dzień

Kiedyś nadejdzie ten dzień - Monika Koszewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Koszewska
WYMIAR
6,36 MB
NAZWA PLIKU
Kiedyś nadejdzie ten dzień.pdf
ISBN
3672396571622

OPIS

Szczęście sprzyja tym, którzy naprawdę w nie wierzą.29-letnia Maria jest szefową działu marketingu w dużej firmie kosmetycznej. Jej optymizm i kreatywność sprawiają, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, których w tej branży nie brakuje. Kiedy podejmuje się ambitnego planu zwiększenia sprzedaży i wprowadzenia na rynek innowacyjnej linii kosmetyków, osiągnięcie celu staje się dla niej najważniejsze. Wymaga ono jednak ogromnego zaangażowania, wielu nieprzespanych nocy i mnóstwa poświęceń. Sytuacji nie ułatwia fakt, że w firmie jest ktoś, komu najwyraźniej bardzo zależy na tym, by cały projekt okazał się porażką…

Jej optymizm i kreatywność sprawiają, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, których ... "Kiedyś nadejdzie ten dzień" to ciekawa, wciągająca, wielowątkowa historia, której fabuła skoncentrowana jest na perypetiach głównej bohaterki i osobach z jej otoczenia. Autorka przybliża czytelnikom życie zawodowe i prywatne nietuzinkowej singielki Marii, skupiając się na jej emocjach, przeżyciach, aktywnościach, upodobaniach i ... Tytuł: Kiedyś nadejdzie ten dzień.

Napawa wielkim optymizmem i nadzieją, ale też wiele daje do myślenia, zwłaszcza w kontekście współpracowników i relacji na linii pracownik - przełożony. To kontynuacja „Kiedyś nadejdzie ten dzień", która niejednokrotnie zaskakuje i bawi. Nie zwiedźcie się słodkimi okładkami, bo ta historia skrywa w sobie także intrygi i tajemnice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI