Dziewczyna z czerwonym warkoczem

Dziewczyna z czerwonym warkoczem - Krystyna Bartłomiejczyk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Bartłomiejczyk
WYMIAR
11,52 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z czerwonym warkoczem.pdf
ISBN
1220548347993

OPIS

Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń. Nagle ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk i musi zmierzyć się z przeszłością, a przede wszystkim z samą sobą. To, co jeszcze wczoraj było pewne, dziś dla Janki już takie nie jest… Niełatwo jest dociec prawdy, gdy rodzina ma sekrety. Trudno też ocenić, kto naprawdę kocha, a kto tylko wykorzystuje dla własnych celów.

Prolog od razu mnie zaciekawił, bo przyniósł ze sobą więcej pytań niż jakichkolwiek odpowiedzi. Pierwsze rozdziały z kolei nudziły mnie i miałam wrażenie, że ciągnęły się w nieskończoność. 📚 Poznaj "Dziewczyna z czerwonym warkoczem" autorstwa Krystyna Bartłomiejczyk.

Krystyna wzbudziła we mnie tzw. solidarność jajników i bardzo mocno jej kibicowałam, trzymałam kciuki, żeby wreszcie wszystko się ułożyło po jej myśli, żeby po prostu znowu była szczęśliwa. Dziewczyna z czerwonym warkoczem (Krystyna Bartłomiejczyk).

POWIĄZANE KSIĄŻKI