Wszystko wina kota!

Wszystko wina kota! - Agnieszka Lingas-Łoniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lingas-Łoniewska
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko wina kota!.pdf
ISBN
5908151539284

OPIS

Romantyczna komedia omyłek.Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.Jednocześnie Lidia, namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito.„Wszystko wina kota!” to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.

Użytkownik a_tom wgrał ten materiał 2 lata temu. Od tego czasu zobaczyło go już 70 osób, 54 z nich pobrało dokument.

Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow - czołowy bloger bezlitośnie ... A to wszystko wina kota! Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, blog Lustro Rzeczywistości. „Wszystko wina kota!" to gotowy scenariusz przebojowej komedii romantycznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI