Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze

Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze - Jan Nowicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Nowicki
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze.pdf
ISBN
3484751326138

OPIS

Dowiedz się, co robią studenci za Twoje pieniądzeJeśli myślałeś, że pilni studenci kształcą się, by mieć lepszą przyszłość, to chyba nigdy nie byłeś na polskiej uczelni. Jeśli ciekawi Cię, jak można zostać inżynierem bez nauki i jak dziś kształci się w Polsce studentów, to ta książka jest dla Ciebie.Nie ma tu gładkich zdań, propagandowych formułek i mydlenia oczu. Jest za to przerażająca prawda, która nie raz Cię zaskoczy. Wejdź do świata szalonych imprez, wyproszonych ocen, ściągniętych egzaminów i zaliczeń, podczas których wiedzę liczy się butelką czegoś mocniejszego. Tutaj nikt nie ma zahamowań; każdy za to chce wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.Uwaga! Czytasz na własną odpowiedzialność…

Termin został spopularyzowany przez Ernesta Hemingwaya, który użył go w jednym z dwóch kontrastujących epigrafów jego powieści Słońce też wschodzi (1926). Książka „Stracone pokolenia czyli co studenci robią za Twoje pieniądze. 13 zł Do negocjacji.

Rząd chce zabrać pieniądze miastom, gminom i powiatom. "Stracone pokolenie ?" Kawkaz. Wysłana - 14 wrzesień 2011 22:43.

POWIĄZANE KSIĄŻKI