Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze

Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze - Jan Nowicki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Nowicki
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Stracone pokolenia, czyli co robią studenci za Twoje pieniądze.pdf
ISBN
6752219221594

OPIS

Dowiedz się, co robią studenci za Twoje pieniądzeJeśli myślałeś, że pilni studenci kształcą się, by mieć lepszą przyszłość, to chyba nigdy nie byłeś na polskiej uczelni. Jeśli ciekawi Cię, jak można zostać inżynierem bez nauki i jak dziś kształci się w Polsce studentów, to ta książka jest dla Ciebie.Nie ma tu gładkich zdań, propagandowych formułek i mydlenia oczu. Jest za to przerażająca prawda, która nie raz Cię zaskoczy. Wejdź do świata szalonych imprez, wyproszonych ocen, ściągniętych egzaminów i zaliczeń, podczas których wiedzę liczy się butelką czegoś mocniejszego. Tutaj nikt nie ma zahamowań; każdy za to chce wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.Uwaga! Czytasz na własną odpowiedzialność…

Czy takie pieniądze są warte tego stresu, poniżania i wykorzystywania? - pyta retorycznie opiekunka. Dzięki sprzedaży towarów lub usług otrzymujemy pieniądze, które następnie możemy wymienić na inne potrzebne nam dobra. Specyficzną formą wymiany jest praca: tu w zamian za wykonywane - w ramach umowy - usługi otrzymujemy pieniądze, dzięki którym możliwa jest codzienna egzystencja. 14:45 Wystąpienia wprowadzające: • Wykład Piotra Araka - „Młodzi - stracone pokolenie czy generacja przyszłości" • Charakterystyka lokalnego rynku pracy Przeciętny student będzie pracował za 1,9 tys.

zł na rękę, a zadowolony będzie z 2,6 tys. zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI