Pożegnanie z sobą

Pożegnanie z sobą - Jarosław Musialik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Musialik
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Pożegnanie z sobą.pdf
ISBN
5326244795566

OPIS

„Pożegnanie z sobą” to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.Bohaterem opowiedzianej historii jest człowiek zmagający się z tajemniczym światem zaburzeń dysocjacyjnych. Jest to zespół schorzeń nie do końca zrozumianych jeszcze przez medycynę, a docierający do masowej świadomości niezwykłością swoich objawów. Amnezja dysocjacyjna, osłupienie dysocjacyjne, czy też fuga dysocjacyjna są przypadłościami dotykającymi wiele osób, które dzień po dniu zmuszone są toczyć walkę o samych siebie. Czy z tej potyczki człowiek może wyjść zwycięsko?

Człowieka zagubionego, przerażonego, bezsilnego. „Pożegnanie z sobą" to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. „Pożegnanie z sobą" to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami. „Pożegnanie z sobą" to poruszające studium psychologiczne człowieka, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć.

To również niezwykła opowieść o poszukiwaniu granic prawd... „Pożegnanie z sobą" nie stanowi jednak optymistycznej opowieści o tym, jak mężczyzna poddaje się leczeniu i wygrywa z chorobą bądź uczy się z nią żyć. Powieść jest przygnębiająca i powoduje w czytelniku ogromny smutek, ponieważ ta choroba nie jest uleczalna, a Krzysztof to tylko człowiek. Pożegnanie z sobą - Musialik Jarosław , tylko w empik.com: 25,00 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI