Powtórka

Powtórka - Marcel Woźniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Woźniak
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
Powtórka.pdf
ISBN
9332983443193

OPIS

Wszystko płynie, ale grzech pozostaje na zawsze.Detektyw Leon Brodzki odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że od tej pory czeka go spokojne, sielankowe życie. Przeciwnie – męczą go koszmarne sny, od których Brodzki pragnie za wszelką cenę się uwolnić. Wkrótce otrzymuje polecenie powrotu na służbę i od tej chwili jego codzienność zaczyna przypominać koszmar śniony na jawie.Odcięty palec, czerwony płaszcz przeciwdeszczowy i tajemniczy napis na ciele ofiary – to dopiero początek serii coraz bardziej przerażających wydarzeń. Aby dotrzeć do ich źródła, detektyw będzie musiał wrócić do sprawy sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z popełnionymi przez siebie błędami…

Widzimy piękno miasta, zabytki, pomniki, ale i jego brzydotę. Trafiamy w nieciekawe zaułki, na cmentarze, poznajemy lokalną społeczność. POWTÓRKA Z POLSKIEGO.

Treść została zweryfikowana i sprawdzona. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone ... Anna Gajos Powtórka z biologii Biuro: ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI