Powtórka

Powtórka - Marcel Woźniak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Woźniak
WYMIAR
9,10 MB
NAZWA PLIKU
Powtórka.pdf
ISBN
9492707602891

OPIS

Wszystko płynie, ale grzech pozostaje na zawsze.Detektyw Leon Brodzki odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że od tej pory czeka go spokojne, sielankowe życie. Przeciwnie – męczą go koszmarne sny, od których Brodzki pragnie za wszelką cenę się uwolnić. Wkrótce otrzymuje polecenie powrotu na służbę i od tej chwili jego codzienność zaczyna przypominać koszmar śniony na jawie.Odcięty palec, czerwony płaszcz przeciwdeszczowy i tajemniczy napis na ciele ofiary – to dopiero początek serii coraz bardziej przerażających wydarzeń. Aby dotrzeć do ich źródła, detektyw będzie musiał wrócić do sprawy sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z popełnionymi przez siebie błędami…

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Szybka powtórka przed egzaminem - dzień 7 - plik dźwiękowy język angielski - plik dźwiękowy język niemiecki - plik dźwiękowy język rosyjski - rozwiązania. Szybka powtórka przed egzaminem - dzień 8 - rozwiązania.

ul. Józefa Lewartowskiego 6, 00-190 Warszawa +48 22 53 66 500 Powtórka - układ rozrodczy - Wykres z etykietami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI