Podróż do Carcassonne. Tom 1

Podróż do Carcassonne. Tom 1 - Agnieszka Janiszewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Podróż do Carcassonne. Tom 1.pdf
ISBN
2364082962040

OPIS

Są marzenia, które uskrzydlają, i takie, które stają się przekleństwem.Warszawa, rok 1921. Hrabina Stefania Leszczyńska aranżuje dla swojego syna, Ksawerego, korzystne małżeństwo, które ma zapewnić mu wysoką pozycję towarzyską i otworzyć drzwi do wielkiej kariery w dyplomacji. Realizację tego planu komplikuje jego romans z początkującą aktorką, Natalią Moore, która w dodatku spodziewa się dziecka. Dziewczyna, nakłaniana przez hrabinę do wyjazdu z Warszawy, w końcu znika bez śladu, a Ksawery rozpoczyna nowe życie. Życie pełne goryczy, poczucia niespełnienia i żalu...„Podróż do Carcassonne” to poruszająca historia jednej rodziny, której członkowie będą musieli zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami swoich decyzji, zawalczyć o marzenia i nauczyć się przebaczać. A w tle – odmalowane z pietyzmem i czułością Warszawa i Kraków z okresu międzywojnia, okupacji i pierwszych lat powojennych.

Broszurowa ze skrzydełkami: ISBN: 978-83-814-7397-2: EAN: 9788381473972: Liczba stron: 232: Format: 130x210mm: Cena katalogowa: 29,99 zł ... „Podróż do Carcassonne" przywiozłam z Krakowskich Targów Książki i strasznie żałuję, że wzięłam tylko pierwszy tom. Oczywiście książkę pochłonęłam, a opowieść kończy się w takim momencie, że aż mnie skręca, by przeczytać ciąg dalszy.

Cóż przyjdzie teraz trochę poczekać. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Podróż do Carcassonne (tom 1), Agnieszka Janiszewska w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! "Podróż do Carcassone" tom pierwszy jest początkiem historii pewnej rodziny, która musi poradzić sobie z przeciwnościami losu, często podejmując przy tym niezwykle trudne decyzje. Opowieść rozpoczyna się w Warszawie, w roku 1921.

POWIĄZANE KSIĄŻKI