Pasażer na gapę

Pasażer na gapę - Adrian Bednarek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrian Bednarek
WYMIAR
8,42 MB
NAZWA PLIKU
Pasażer na gapę.pdf
ISBN
1063739827763

OPIS

Ucieczka ze szpitala psychiatrycznego to dopiero początek...Magda pomaga ukochanemu Maćkowi w ucieczce ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafił, ratując się przed więzieniem. Misternie przygotowany plan psuje niespodziewanie pojawienie się nowego pacjenta w sali Maćka. Nie mając innego wyjścia, para zakochanych złodziei postanawia zabrać ze sobą „pasażera na gapę”, zamierzając pożegnać się z nim zaraz po opuszczeniu murów szpitala. Niebawem jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste... Rozpoczyna się sadystyczna gra, w której dwoje młodych ludzi staje się jedynie bezwolnymi pionkami. Czy uda im się uciec przed zastawioną na nich pułapką, która może kosztować ich życie?

Jest w dobrym stanie. Poza wyziębieniem organizmu holenderscy lekarze nie stwierdzili obrażeń u 16-latka ... Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie pt.

Takie zdarzenie mógł także obserwować kierowca w jednym z miast w Rosji. Jadąca przed nim spora ciężarówka skręcała właśnie w prawo, kiedy zarysowała i zahaczyła o błotnik innego samochodu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI