[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki

[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki - Shannon Hale | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shannon Hale
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Prawdziwe przyjaciółki.pdf
ISBN
9126874398529

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Gdy najlepsi przyjaciele nie są na zawsze...Shannon i Adrienne były najlepszymi przyjaciółkami od dzieciństwa. Ale pewnego dnia Adrienne zaczyna spotykać się z Jen, najpopularniejszą dziewczyną w klasie i liderką grupy przyjaciół o nazwie Grupa. Wszyscy w Grupie chcą być numerem jeden Jen, a niektóre dziewczyny zrobią wszystko, by pozostać na topie… nawet jeśli oznacza to zastraszanie innych.Teraz każdy dzień jest dla Shannon jak rollercoster. Czy ona i Adrienne pozostaną przyjaciółkami? I czy Shannon jednak jest w Grupie czy poza nią?

Jak poradzą sobie dziewczynki w ten nowej sytuacji? Oglądaj wszystkie odcinki online Przyjaciółki - Odcinek 192 na Ipla.tv kiedy chcesz. Dostęp online na komputerze, tablecie i smartfonie. Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest przyjaciel.

Prawdziwe przyjaciółki. 29,90 z ... Prawdziwe przyjaciółki - Shannon Hale, Leuyen Pham [KOMIKS] - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Prawdziwe przyjaciółki - Shannon Hale, Leuyen Pham [KOMIKS] i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI