Królowa pszczół

Królowa pszczół - Nina Nirali | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Nirali
WYMIAR
5,93 MB
NAZWA PLIKU
Królowa pszczół.pdf
ISBN
2027609129553

OPIS

Ona, on i krzywy uśmiech losuSkylar, autorka bestsellerowych powieści, opuszcza rodzinną Anglię i przyjeżdża do Indii, by tam napisać najważniejszą w jej życiu książkę. Przypadek sprawia, że poznaje mężczyznę, który od pierwszej chwili robi na niej olbrzymie wrażenie. Ravish, człowiek z bagażem gorzkich doświadczeń, również jest zafascynowany piękną Europejką. Szybko się orientuje, że kobieta ukrywa jakąś tajemnicę, a zamiar pisania powieści nie jest jedynym powodem, dla którego zdecydowała się na pobyt w jego kraju...„Królowa pszczół” fascynuje i porusza, przeprowadzając czytelnika przez jednocześnie bajeczne i przerażające Indie. Skrajna bieda, niesprawiedliwość społeczna i codzienne dramaty, które szczególnie dotykają tych najmłodszych – to tylko niektóre z problemów, jakie porusza autorka, przypominając, że każdy człowiek zasługuje na miłość i szacunek, bez względu na jego pochodzenie, płeć, stan posiadania, kolor skóry czy wyznanie.

Ten okres czasu może wynosić nawet 5-6 lat. Rzadko się to zdarza lecz w określonych warunkach może się to wydarzyć. Królowa pszczół - kolorowanka.

Nieważne, że droga do szczęścia nie zawsze jest prosta i łatwa, czasami jest usłana kolcami, co sprawia, że osiągnięte w ten sposób szczęście daje niezmiernie ... Królowa Pszczół Miód Wielokwiatowy Nektarowy 1Kg od 27,90 zł Porównanie cen w 1 sklepach Zobacz pozostałe produkty w kategorii Miód i pyłek pszczeli Najlepsze oferty Opinie klientów - W normalnej rodzinie pszczół żyje tylko jedna królowa, która składa jaja i jest matką wszystkich pszczół w rodzinie. W macicy płodu można układać zapłodnione jaja, z których później rozwija się macica i pszczoły robotnicze, a także zapłodnione jaja, z których będą rozwijać się drony. Królowa jest karmiona mleczkiem przez cały okres składania jaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI