Królowa pszczół

Królowa pszczół - Nina Nirali | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Nirali
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Królowa pszczół.pdf
ISBN
4326823904177

OPIS

Ona, on i krzywy uśmiech losuSkylar, autorka bestsellerowych powieści, opuszcza rodzinną Anglię i przyjeżdża do Indii, by tam napisać najważniejszą w jej życiu książkę. Przypadek sprawia, że poznaje mężczyznę, który od pierwszej chwili robi na niej olbrzymie wrażenie. Ravish, człowiek z bagażem gorzkich doświadczeń, również jest zafascynowany piękną Europejką. Szybko się orientuje, że kobieta ukrywa jakąś tajemnicę, a zamiar pisania powieści nie jest jedynym powodem, dla którego zdecydowała się na pobyt w jego kraju...„Królowa pszczół” fascynuje i porusza, przeprowadzając czytelnika przez jednocześnie bajeczne i przerażające Indie. Skrajna bieda, niesprawiedliwość społeczna i codzienne dramaty, które szczególnie dotykają tych najmłodszych – to tylko niektóre z problemów, jakie porusza autorka, przypominając, że każdy człowiek zasługuje na miłość i szacunek, bez względu na jego pochodzenie, płeć, stan posiadania, kolor skóry czy wyznanie.

Bee Queen) - nowy potwór naczelny dodany w 5 aktualizacji do Nowe Rządy. Wyglądem przypomina ona gigantyczną pszczołę z dwoma ogromnymi skrzydłami.

Wszyscy w zamku się obudzili. Jako jedyna pszczoła w rodzinie pszczelej, królowa jest wyjątkowym członkiem ula. Nie tylko jest wyjątkowa, ale i niezbędna do życia rodziny pszczelej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI