Czerwona zemsta. Tom 2

Czerwona zemsta. Tom 2 - Krzysztof Goluch | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Goluch
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Czerwona zemsta. Tom 2.pdf
ISBN
1192007454601

OPIS

O tej odwadze i poświęceniu nigdy nie powinno się zapomnieć.Rok 1945. Lasy Lubelszczyzny. Grupa partyzantów AK pod dowództwem Mariana Bernaciaka „Orlika” walczy o wolną Polskę w coraz bardziej zmieniającym się świecie. Na przeszkodzie stają nie tylko panoszący się w kraju sowieccy komuniści. Do bratobójczej walki z Polakami skuszonymi przez nową władzę dochodzi niemal na każdym kroku. Tymczasem dla radzieckiej wierchuszki kluczową sprawą staje się wytropienie Emilki Komarnickiej, ośmioletniej dziewczynki, która jest kluczem do odnalezienia ukrytego archiwum…Drugi tom powieści Czerwona zemsta opisuje dalsze losy bohaterów przez wiele lat skrywanych w mrokach historii. Ta oparta na kanwie prawdziwych wydarzeń opowieść pokazuje fragment odważnego i wypełnionego miłością do Ojczyzny życia tych, którzy nigdy się nie poddali.

Anna Dyczko (27.02.2020) Czerwona zemsta. Tom 2 Goluch Krzysztof .

Tom 2 (Krzysztof Goluch). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czerwona zemsta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI