Zabawy Jadzi Pętelki. Na wsi

Zabawy Jadzi Pętelki. Na wsi - Barbara Supeł | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Zabawy Jadzi Pętelki. Na wsi.pdf
ISBN
1696922720100

OPIS

Polubiliście książki o Jadzi Pętelce? Teraz czas na wspólna zabawę z Jadzią! Sięgnijcie po książki z zadaniami i zabawami dla najmłodszych dzieci.Na początku każdej książki znajduje się krótkie opowiadanie o Jadzi wprowadzające dany temat (zabawy w domu, parku czy na wsi), a na następnych stronach propozycje różnych zadań i zabaw związanych tematycznie z opowiadaniem. Zadania są dostosowane poziomem trudności dla najmłodszych dzieci. W środku znajdziecie ilustracje o grubym obrysie oraz duże naklejki.Jadzia Pętelka z pewnością zachęci dzieci do zabaw, poznawania świata, a także rozbudzi w dzieciach ciekawość i wyobraźnię. To obowiązkowa propozycja dla wszystkich małych i dużych fanów Jadzi Pętelki.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Zabawy Jadzi Pętelki. Na wsi - Supeł Barbara Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Polubiliście książki o Jadzi Pętelce? Teraz czas na wspólna zabawę z Jadzią! Sięgnijcie po książki z zadaniami i zabawami dla najmłodszych dzieci.

Autorami książki są Barbara Supeł, Agata Łuksza. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, Gry, zabawy, łamigłówki, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI