Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem

Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - Tomasz Lewandowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Lewandowski
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem.pdf
ISBN
3630953878371

OPIS

Publikacja w sposób praktyczny omawia kwestie związane z zatrudnieniem pracowników samorządowych i przysługującymi im uprawnieniami. Zawiera liczne wskazówki i rekomendacje dotyczące czasu pracy oraz wynagrodzenia w okresie epidemii. Porusza problem pracy zdalnej pracowników samorządowych w kontekście obowiązku zapewnienia ciągłości realizacji zadań publicznych przez jednostki samorządu terytorialnego.Autorzy koncentrują się na takich zagadnieniach jak:wynagrodzenie za pracę, w tym dodatkowe wynagrodzenie roczne – „trzynastka”, nagrody i premie, dodatek za wieloletnią pracę; czas pracy z uwzględnieniem świadczenia pracy zdalnej, pracy w godzinach nadliczbowych i w podróży służbowej oraz prawo do urlopu, w ramach którego omówiono wszystkie rodzaje urlopów z jakich może skorzystać pracownik samorządowy.Adresaci:Poradnik jest przeznaczony dla pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz pracowników działów kadr zajmujących się prezentowaną tematyką.

wójta (burmistrza, prezydenta miasta), starosty czy marszałka województwa, nie może przekroczyć w okresie ... Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - od 50,34 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Prawo i administracja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Uprawnienia Pracowników Samorządowych Związanych Z Zatrudnieniem.

Tytuł: Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem Autor: Lewandowska Kamila, Lewandowski Tomasz Wydawnictwo: Wolters Kluwer ISBN: 9788382231571 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 191 Format: 14.5x20.5 cm Uprawnienia pracowników samorządowych związane z zatrudnieniem - lewandowska kamila, lewandowski tomasz. Cechy produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI