Projektowanie systemów premiowych

Projektowanie systemów premiowych - Robert Manikowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Manikowski
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Projektowanie systemów premiowych.pdf
ISBN
4001882034417

OPIS

Nie ma drugiego takiego narzędzia w obszarze HR, które byłoby tak ważnym elementem oddziaływania na pracownika, a z drugiej strony użyte niewłaściwie lub niewłaściwie zaprojektowane mogłoby przynieść duże szkody i niepowetowane straty dla organizacji.Celem publikacji jest zaprezentowanie schematu pozwalającego na samodzielne skonstruowanie lub przynajmniej świadome uczestnictwo w projektowaniu systemu premiowego. Ma ona za zadanie pomóc czytelnikom w zrozumieniu, jak działają mechanizmy premiowe i jak ich właściwa budowa pozwoli wzmocnić motywację pracowników, chroniąc interesy firmy. Konstrukcja książki i punkt widzenia przyjęty w trakcie pisania ustawiają czytelnika w pozycji osoby zarządzającej, szefa HR, osoby odpowiedzialnej za projektowanie systemu. Szczegółowo omówiono w niej m.in.:funkcje systemu premiowego, rodzaje systemów wynagrodzeń, relacje między premią a płacą zasadniczą, premie indywidualne i premie zespołowe, grupy premiowe, krzywe premiowe, częstotliwość i wysokość wypłacanej premii, wybrane mechanizmy premiowe, analizy wykonalności projektowanego systemu premiowego, zasady projektowania systemów premiowych w praktyce.Adresaci: Publikacja ta jest jedną z nielicznych polskojęzycznych pozycji dotyczących zagadnień projektowania systemów premiowych. Może zatem stanowić cenną inspirację dla osób, które samodzielnie zamierzają skonstruować system premiowy, zarządzają takim systemem, wprowadzają modyfikacje i analizują jego efektywność.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Projektowanie systemów premiowych - Manikowski Robert - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI