Poza czas i przestrzeń

Poza czas i przestrzeń - Ryszard Kusek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Kusek
WYMIAR
5,45 MB
NAZWA PLIKU
Poza czas i przestrzeń.pdf
ISBN
5311739264226

OPIS

Tylko bycie sobą umożliwia dojście do własnego, w pełni indywidualnego poczucia szczęścia.Czas i przestrzeń to najbliższe nam wymiary, w jakich codziennie funkcjonujemy. Wielu z nas odczuwa jednak wynikające z nich ograniczenia. A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej tajemnicze niż wszystko, co widzimy na pierwszy rzut oka. Książka „Poza czas i przestrzeń” zachęca do głębszego spojrzenia na życie i podjęcia próby odnalezienia w nim ukrytych sensów i przeznaczeń. Uważne i uczciwe spojrzenie na swoje życie, odnalezienie siebie pośród codzienności, odkrycie własnego miejsca może doprowadzić nas do poczucia szczęścia - czegoś, co w wirze czasu i przestrzeni niejednokrotnie wydaje się nieosiągalne.

Porusza w nich znane zagadnienia, z którymi na pewno każdy, chociaż raz, się spotkał ale zawsze brakuje czasu, by przystanąć na chwilę i zastanowić się nad tym, czego doświadczamy. Księgarnia internetowa. Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! Książka „Poza czas i przestrzeń" zachęca do głębszego spojrzenia na życie i podjęcia próby odnalezienia w nim ukrytych sensów i przeznaczeń.

Zapraszamy na pierwszy koncert tegorocznego cyklu Wielkopostne Śpiewanie. Zróżnicowane brzmienia, zmienność ruchu, niuanse rytmu i tempa, rozwijanie snujących się delikatnie linii melodycznych, a przede wszystkim improwizacja i mowa dźwięków stworzą muzyczne widowisko pozwalające oderwać się od tego, co tu i teraz ... Poza Czasem i Przestrzenią - Obrazy Abstrakcyjne- Joanna Tomaszewska, Hamburg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI