Poza czas i przestrzeń

Poza czas i przestrzeń - Ryszard Kusek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Kusek
WYMIAR
7,64 MB
NAZWA PLIKU
Poza czas i przestrzeń.pdf
ISBN
5682470671509

OPIS

Tylko bycie sobą umożliwia dojście do własnego, w pełni indywidualnego poczucia szczęścia.Czas i przestrzeń to najbliższe nam wymiary, w jakich codziennie funkcjonujemy. Wielu z nas odczuwa jednak wynikające z nich ograniczenia. A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej tajemnicze niż wszystko, co widzimy na pierwszy rzut oka. Książka „Poza czas i przestrzeń” zachęca do głębszego spojrzenia na życie i podjęcia próby odnalezienia w nim ukrytych sensów i przeznaczeń. Uważne i uczciwe spojrzenie na swoje życie, odnalezienie siebie pośród codzienności, odkrycie własnego miejsca może doprowadzić nas do poczucia szczęścia - czegoś, co w wirze czasu i przestrzeni niejednokrotnie wydaje się nieosiągalne.

Andrzej Donimirski. 7,0 / 10 3 ocen 2 opinii .

Wielu z nas odczuwa jednak wynikające z nich ograniczenia. A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Kiedyś się dla nas skończy, a wraz z nim skończy się nasz czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI