Kachna

Kachna - Mikołaj Górski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikołaj Górski
WYMIAR
11,65 MB
NAZWA PLIKU
Kachna.pdf
ISBN
4226981912187

OPIS

Zawsze jest czas, by zbudować swój świat od nowa.Czasem droga do odnalezienia siebie bywa długa i kręta. Wie o tym Kachna, dziewczyna, której los nie szczędził trudnych momentów - jej dzieciństwo nie należało do szczęśliwych, a czas spędzony w zakładzie karnym dla nieletnich odcisnął na jej psychice bolesne piętno. Pewnego dnia w wyniku szantażu Kachna trafia do tajemniczej leśnej osady, gdzie musi przebywać przez najbliższy rok. Tutejsze życie toczy się w zupełnie nieznanym jej dotąd rytmie, a zjawiska, których doświadcza, wymykają się ludzkiemu rozumowi. Mimo początkowej niechęci do tego miejsca i opiekującego się nią Karola dziewczyna coraz lepiej czuje się w swoim nowym środowisku, otwiera się na innych ludzi i na siebie samą. Jednak wkrótce przeszłość się o nią upomni...„Kachna” to intrygująca, pełna mistycznych wątków powieść o dojrzewaniu, szukaniu własnego sposobu na życie i odwadze, której potrzebujemy, by zmierzyć się z prawdą o sobie.

Gustownie urządzone i dobrze wyposażone wnętrza gwarantują doskonały odpoczynek w przyjemnym otoczeniu. Willa znajduje się w cichej, spokojnej okolicy i rozpościera się z niej imponujący widok na pasmo ... Bohaterka powieści "Kachna" Mikołaja Górskiego uważa, że książki są jak potrawy i należy je czytać, gdy poczuje się na nie głód.

Idealny dla mojego podniebienia. Zawsze jest czas, by zbudować swój świat od nowa. Czasem droga do odnalezienia siebie bywa długa i kręta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI