I ślubuję ci…

I ślubuję ci… - Magdalena Chrzanowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Chrzanowska
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
I ślubuję ci….pdf
ISBN
9833496768576

OPIS

„A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach…”Znacie to? Historia dojrzałej, trudnej miłości, która pomimo wielu burz i zawirowań wciąż chce być pierwszą, jedyną i ostatnią. Jakby miała osiemnaście lat, nie czterdzieści.Jola nie ma łatwego życia: w morzu codzienności, przy boku nieczułego męża i wrogich teściów zgubiła gdzieś siebie i swoje marzenia. Jako dorosłe dziecko alkoholika (DDA) przez wiele lat nie wiedziała, kim jest, potrafiła jedynie odgrywać rolę, której nauczyła się w dzieciństwie, jak marionetka wyreżyserowana przez dorosłych. Nigdy się nie buntowała, przekonana, że dojrzałość polega na odpowiedzialności i poświęceniu. Żyła w cieniu męża, pogodzona z losem.Aż do owej pamiętnej nocy, kiedy to przez przypadek usłyszała coś, co nie było przeznaczone dla jej uszu…

Wszystko po to, by nie zapomnieć, że w tym okresie najważniejsi są oni sami, ich miłość, spokój i szczęście. Książka I ślubuję ci… autorstwa Chrzanowska Magdalena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 32,99 zł . Przeczytaj recenzję I ślubuję ci….

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! I ślubuję ciMagdalena Chrzanowska. ,,A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach..." Znacie to? Historia dojrzałej, trudnej miłości, która pomimo wielu burz i zawirowań wciąż chce być pierwszą, jedyną i ostatnią. ilość I ślubuję ci….

POWIĄZANE KSIĄŻKI