I ślubuję ci…

I ślubuję ci… - Magdalena Chrzanowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Chrzanowska
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
I ślubuję ci….pdf
ISBN
3264682847287

OPIS

„A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach…”Znacie to? Historia dojrzałej, trudnej miłości, która pomimo wielu burz i zawirowań wciąż chce być pierwszą, jedyną i ostatnią. Jakby miała osiemnaście lat, nie czterdzieści.Jola nie ma łatwego życia: w morzu codzienności, przy boku nieczułego męża i wrogich teściów zgubiła gdzieś siebie i swoje marzenia. Jako dorosłe dziecko alkoholika (DDA) przez wiele lat nie wiedziała, kim jest, potrafiła jedynie odgrywać rolę, której nauczyła się w dzieciństwie, jak marionetka wyreżyserowana przez dorosłych. Nigdy się nie buntowała, przekonana, że dojrzałość polega na odpowiedzialności i poświęceniu. Żyła w cieniu męża, pogodzona z losem.Aż do owej pamiętnej nocy, kiedy to przez przypadek usłyszała coś, co nie było przeznaczone dla jej uszu…

Jakby miała osiemnaście lat, nie czterdzieści. Jola nie ma łatwego życia: w morzu codzienności, przy boku nieczułego męża i wrogich ... I ślubuję ci.

Tom 1autorstwaMagdalena Chrzanowska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN I Ślubuję Ci - Emocjonalna Fotografia Ślubna, Bartniki, Skierniewice, Poland. 467 likes · 2 talking about this.

POWIĄZANE KSIĄŻKI