Dom na wzgórzu

Dom na wzgórzu - Mikki Lish | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikki Lish
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Dom na wzgórzu.pdf
ISBN
4970908511361

OPIS

Czy odważysz się przekroczyć bramę tajemniczego domu na wzgórzu? Tutaj nic nie jest oczywiste… A dziwne zdarzenia zaskoczą Cię na każdym kroku!Hedy i Spencer przyjeżdżają do niezwykłego, nawiedzonego i trochę strasznego domu na wzgórzu swojego ukochanego dziadka. Nagle zaczynają odbierać tajemnicze wiadomości, które pojawiają się na ramach obrazów! Rodzeństwo otrzymuje je również od niezwykłych eksponatów, które dziadek zgromadził w domu oraz od… duchów zamieszkujących ten nawiedzony dom. To będzie naprawdę upiorna przygoda! Czy rodzeństwu uda się rozwikłać rodzinną tajemnicę? Czy dowiedzą się, dlaczego ich babcia zniknęła? Co ukrywa ich niezwykły dziadek? I jakie duchy zamieszkują dom na wzgórzu i czego chcą?Niezwykle wciągający thriller dla młodszych czytelników!

Rodzina zmaga się z upiornymi wspomnieniami o swoim starym domu i wydarzeniach, które zmusiły ją do jego opuszczenia. gotowy projekt Dom na wzgórzu widok 1. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

The Haunting of Hill House. Trailery i materiały wideo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI