Wielkie włoskie wakacje

Wielkie włoskie wakacje - Jolanta Kosowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Kosowska
WYMIAR
7,19 MB
NAZWA PLIKU
Wielkie włoskie wakacje.pdf
ISBN
2878387926495

OPIS

Czy można odnaleźć miłość, podążając śladem nieistniejących wspomnień?Klaudia i Karolina spędzają lato, podróżując po Włoszech. Pewnego dnia uwagę Klaudii, studentki historii sztuki, przyciąga piękna kołatka na bramie jednego z domów w Asyżu. Nieznana siła popycha ją w głąb podwórza i do wnętrza domu, gdzie jej oczom ukazuje się obraz z dymiącym Wezuwiuszem. Klaudia, choć nigdy nie była w Asyżu, jest pewna, że już kiedyś widziała ten obraz, podobnie jak cały dom i podwórze. Postanawia iść za głosem serca i odwiedzić Pompeje. Wkrótce okaże się, że w tę samą stronę podąża ktoś jeszcze, a dziewczyna słyszy jego kroki…Błękit nieba, lazurowe zatoki, oszałamiające krajobrazy, boskie smaki i zabytki architektury skrywające mnóstwo ludzkich historii – czego więcej trzeba, aby rozbudzić wszystkie zmysły? Jolanta Kosowska kolejny raz zabiera czytelników w fascynującą, nie tylko literacką podróż.

Do tego nuta tajemniczości w postaci dwóch splecionych ze sobą liter, które będą nam towarzyszyć przez resztę podroży. Wielkie włoskie wakacje Asyż. Barwne opisy Asyżu nie tylko pięknie pokazują fragmenty miasta, ale przede wszystkim dają czytelnikowi poczucie...

Stolica Toskanii jest kolejnym ... „Wielkie włoskie wakacje" to najnowsza powieść pióra Jolanty Kosowskiej. Przyznam się szczerze, że to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, chociaż napisała już kilka powieści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI