Ucieczka w zniewolenie. Tom 1

Ucieczka w zniewolenie. Tom 1 - Karolina Agata Socha | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Agata Socha
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Ucieczka w zniewolenie. Tom 1.pdf
ISBN
5771537820519

OPIS

Czy wiesz, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią?Sue James, pochodząca z Polski pyskata studentka MIT, pewnej nocy przypadkowo trafia na jacht Russella Cho, milionera i gangstera rządzącego bostońskim półświatkiem. Mężczyzna doskonale wie, że nie musi się nikomu podporządkowywać i żyje według ustalonych przez siebie zasad. Nagłe pojawienie się Sue wytrąca go na chwilę z równowagi i sprawia, że jego nowy, bardzo lukratywny biznes staje pod znakiem zapytania. Wkrótce jednak okaże się, że „przybłęda” może mu się przydać...Uwięziona dziewczyna zrobi wszystko, by wyrwać się z rąk swojego oprawcy i odzyskać wolność. Jednak zacięta walka pomiędzy władczym Cho a nieposkromioną Sue, początkowo pełna nienawiści, powoli zaczyna zmieniać swój charakter...

Pseudonim. Tytuł ... "Ucieczka w zniewolenie" jest książką która mnie miło zaskoczyła - choć jak wspomniałam przed chwilą, moje uczucia do głównego bohatera to dobrych nie należały.Domyślam się, że tak jak w przypadku książki "365 dni" i tu czytelnicy będą krzywo patrzeć na zachowanie bohatera,i będą krytykować całą historię. Ebook Ucieczka w zniewolenie.

Tom 1. Czy wiesz, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią? Sue James, pochodząca z Polski pyskata studentka MIT, pewnej nocy przypadkowo trafia na jacht Russella Cho, milionera i gangstera rządzącego bostońskim półświatkiem. Księgarnia internetowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI