Tajemnica posiadłości w Zachusach

Tajemnica posiadłości w Zachusach - Zuzanna Radomska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zuzanna Radomska
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica posiadłości w Zachusach.pdf
ISBN
6544753711145

OPIS

Nieoczekiwany spadek to dopiero początek kłopotów.Dwóch braci bliźniaków, Dariusz i Czesław, otrzymuje w spadku po wuju Emilianie wielką posiadłość na wsi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przez całe życie nie utrzymywali ze swoim krewnym kontaktu. A to tylko początek niespodzianek – okazuje się bowiem, że dom, do którego się wprowadzili, pełen jest niepokojących tajemnic. Ukryte drzwi do biblioteki, zakapturzone postacie i kotka-widmo to tylko niektóre z nich... Każdy kolejny dzień staje się pretekstem do prowadzenia własnego śledztwa i ponawiania prób odkrycia zagmatwanej rodzinnej przeszłości. Czy bliźniakom uda się rozwiązać wszystkie czekające na nich w Zachusach zagadki?

A to tylko początek niespodzianek - okazuje się ... Ebook Tajemnica posiadłości w Zachusach, Zuzanna Radomska. EPUB,MOBI.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ... Książkowe nowości poleca Miasto i Ludzie: Tajemnica posiadłości w Zachusach, Zuzanna Radomska Nieoczekiwany spadek to dopiero początek kłopotów. Dwóch braci bliźniaków, Dariusz i Czesław, otrzymuje w spadku po wuju Emilianie wielką posiadłość na wsi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI