Przepustka od Pana Boga

Przepustka od Pana Boga - Jan Śleszyński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Śleszyński
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Przepustka od Pana Boga.pdf
ISBN
1418607278835

OPIS

Gdy w grę wchodzi życie twojego dziecka, nie ma rzeczy niemożliwychPoczątek lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku w Polsce to burzliwy okres karnawału Solidarności i mroczny czas stanu wojennego. W tych realiach osadzona jest opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy marzą o szczęściu i wspólnym życiu. Michał Rogiński, młody ambitny oficer z zasadami, staje się niewygodny dla aparatu partyjno-politycznego w swojej jednostce w Warszawie. Zostaje skierowany do zielonego garnizonu, co oznacza rozłąkę z ukochaną żoną.Po wprowadzeniu stanu wojennego bierze udział w pacyfikacji Stoczni Gdańskiej, gdzie wbrew sobie musi stanąć naprzeciwko walczących o swoje prawa związkowców. Przed Michałem wiele wyzwań i dylematów moralnych, jednak najważniejsze decyzje jeszcze przed nim. Jego córka rodzi się z wadą serca, uratować może ją jedynie kosztowna operacja za granicą. Rozpoczyna się walka o życie dziecka. Rogiński zderza się z obojętnością, złą wolą, biurokracją, ale także interesownością władz komunistycznych. Dla swoich najbliższych jest jednak w stanie zrobić wszystko…

W takich sytuacjach mamy do czynienia z tzw. mamieniem szatańskim. Maria treben apteka pana boga na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Sugerowana cena 42,99 zł. Zaoszczędzisz 12,76 zł Sugerowana cena 42,99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI