Polowanie

Polowanie - Sławomir Galicki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Galicki
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Polowanie.pdf
ISBN
7558268628237

OPIS

Przyroda zawsze znajdzie sposób, by się obronić.Członkowie koła łowieckiego usiłują rozprawić się z grasującymi w okolicy kłusownikami. W tym celu Stach razem ze swoimi młodymi pomocnikami instaluje w lesie kamery. Wkrótce okazuje się, że pośród drzew pojawia się dziwna postać, której nikt z myśliwych nie jest w stanie zidentyfikować. Seria trudnych do wytłumaczenia zdarzeń utwierdza członków koła w przekonaniu, że dzieje się coś, na co kompletnie nie są przygotowani. A kiedy uznany za zaginionego kilkunastoletni chłopak odnajduje się w zagadkowych okolicznościach, nie pamiętając zupełnie niczego z czasu, który spędził w lesie, sprawą zaczyna interesować się policja i media…

15 - 20 myśliwych. Gospodarujemy i polujemy w dwóch przylegających do siebie polnych obwodach łowieckich o pow.

Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie obraz startował w Konkursie Głównym.Na tymże festiwalu, aktor Mads Mikkelsen otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora Rząd luzuje ograniczenia związane z walką z Covid 19. Od dzisiaj legalne są między innymi polowania zbiorowe oraz inne działania, których celem jest walka z afrykańskim pomorem świń. Polish Polowanie na zwierzęta w buszu jest jednym z głównych problemów, z którym mamy do czynienia obecnie w naszej populacji, jako ludzkości, na tej planecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI