Pokutnicy

Pokutnicy - Bartosz Dudek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Dudek
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Pokutnicy.pdf
ISBN
8289333652918

OPIS

Małe miasteczka mają swoje wielkie tajemnice.Północna Anglia, 1876 rok. Do niepozornego, zasypanego śniegiem miasteczka przybywa Avalon Amherst. Strudzony długą drogą mężczyzna zatrzymuje się w gospodzie, żeby odpocząć i kolejnego dnia wyruszyć w dalszą podróż. Jednak nocne wydarzenia zatrzymają go w Snow Parcels na dłużej... Rankiem bowiem okazuje się, że w spokojnym do tej pory miasteczku grasuje brutalny morderca. Avalon decyduje się na rozpoczęcie śledztwa, podczas którego coraz lepiej poznaje mieszkańców i ich skrywane pieczołowicie sekrety. Czy uda mu się ułożyć w sensowną całość poszczególne elementy tej skomplikowanej układanki i znaleźć sprawcę, nim będzie za późno?

Ocena: 5 (1 głosów) 5.00 1 Małe miasteczka mają swoje wielkie tajemnice. Północna Anglia, 1876 rok.

Rodzice jej byli biednymi wieśniakami, ale pobożni ... „Pokutnicy" to pierwsza część „Pięcioksięgu Amhersta", którego kolejne części to „Sierota we mgle", „Handlarz tajemnic", „Kier, trefl, karo, pik" oraz „Cień kutyny". Ogólnie rzecz biorąc książka jest ciekawa i czyta się ją z zainteresowaniem. Pokutnicy - słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio.

POWIĄZANE KSIĄŻKI