Po drugiej stronie Uralu

Po drugiej stronie Uralu - Sławomir Michał | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Michał
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Po drugiej stronie Uralu.pdf
ISBN
2558062774297

OPIS

Są takie podróże, które przypominają o tym, co naprawdę liczy się w życiu.Rosja jest ogromna. Znajduje się na dwóch kontynentach, obejmuje jedenaście stref czasowych, zamieszkuje ją niemal sto pięćdziesiąt milionów ludzi mówiących w kilku różnych językach, wyznających różnych bogów i mających własne obyczaje. Dwoje młodych Polaków postanawia podjąć wyzwanie i odnaleźć w tym kolosie poznaną przypadkowo dziewczynę. Pomysł należałoby z miejsca spisać na straty, tym bardziej że wszystko, co mają ze sobą, to plecaki wypchane brudną bielizną, kilka tanich konserw oraz parę tysięcy rubli… A jednak oni nie zamierzają się poddać!Ta szalona, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, relacja z podróży udowodni wam, że nie ma rzeczy niemożliwych dopóty, dopóki istnieją – upór, wiara we własne siły oraz bezinteresowna życzliwość i gotowość do niesienia pomocy!

Premiera serialu miała miejsce 3 listopada 2014 roku na amerykańskim Cartoon ... 📺 Po drugiej stronie muru (2014) Over the Garden Wall - Zagubieni w tajemniczym lesie dwaj bracia, próbują odnaleźć drogę do domu. Recenzja przedpremierowa- "Po drugiej stronie Uralu" Sławomir Michał Witajcie. Dziś mam przyjemność zaprezentowania Wam książki, wobec której miałam ogromne oczekiwania. Po drugiej stronie Uralu.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! "Po drugiej stronie Uralu" to relacja z podróży autostopem, która zaczyna się w Ząbkowicach Śląskich, a kończy za Uralem. Autor razem z przyjacielem wyruszają w podróż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI