Ogród babci Marcjanny

Ogród babci Marcjanny - Agnieszka Nowak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Nowak
WYMIAR
5,68 MB
NAZWA PLIKU
Ogród babci Marcjanny.pdf
ISBN
2391127064041

OPIS

W tym ogrodzie poznasz najpiękniejsze historie o miłości.Życie to ogród, a ogród babci Marcjanny jest pełen kwiatów. Margerytki, konwalie, stokrotki, niezapominajki, polne maki, maciejka… Każdy z tych gatunków skrywa w sobie wyjątkową opowieść. Opowieść o ludziach, którzy szukają swojej drogi do miłości, wierząc, że nie wolno zamykać się na to, co niesie nam los. To historie pełne nadziei na lepsze jutro, które koją duszę, zachęcając do wyciszenia i chwili refleksji. Wejdź zatem do magicznego świata, pełnego urzekających kolorów i zapachów, i pozwól poprowadzić się mądrości babci Marcjanny…

Mimo, że typowa literatura obyczajowa z pogranicza romansu raczej nie należy do moich ulubionych gatunków, zdecydowałam się na lekturę tej książki bez wahania. Nie żałuję. Ogród babci Marcjanny - opis produktu: W tym ogrodzie poznasz najpiękniejsze historie o miłości.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI