Nuta

Nuta - Dariusz Lechański | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Lechański
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Nuta.pdf
ISBN
3309539017841

OPIS

Najpiękniejszą melodię świata wygrywa ludzka dusza.Dawid Archer rodzi się w absolutnej ciszy, nie wydając z siebie ani jednego dźwięku. Na nic zdają się zabiegi lekarzy i modlitwy zrozpaczonej matki. Chłopiec nie płacze i nigdy się nie odzywa, jednak z każdym dniem staje się coraz bardziej oczywiste, że milczy dlatego, że pragnie słuchać. Któregoś dnia do jego uszu dobiega z oddali dźwięk, za którym Dawid Archer postanawia podążyć. Dokąd zaprowadzi go pragnienie odnalezienia melodii idealnej?

Przez downhiil, 21 Luty w Życie uczuciowe. Polecane posty.

Ósemka (♪) - w notacji muzycznej nuta oznaczająca dźwięk o czasie trwania równym jednej ósmej całej nuty. Do oznaczenia ciszy o tym samym czasie trwania używa się pauzy ósemkowej. note {rzecz.} Pierwszy raz gdy obserwowaliśmy grę akcentowana była każda nuta (fortepian) Później akceptowana była co druga nuta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI