Miłość na sprzedaż

Miłość na sprzedaż - Sandra Robins | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Robins
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Miłość na sprzedaż.pdf
ISBN
9109237947932

OPIS

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym.21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że zatrudniając się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, szybko zgromadzi odpowiednią sumę pieniędzy. Jej pierwszym klientem jest Alex, który po kilku spotkaniach prosi ją o przysługę – Sarah ma towarzyszyć mu podczas weekendu spędzonego w domu jego rodziców. Właśnie tutaj spotka kogoś, kto sprawi, że dziewczyna pozna prawdziwe znaczenie słowa „namiętność”, a w jej życiu nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej...

to nic nie kosztuje, a dla nas dużo znaczy. Miłość na sprzedaż - opis ebooka 21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. "Miłość na sprzedaż" to powieść z gatunku romans, który na co dzień jest mi trochę obcy, więc sama jestem miło zaskoczona, że tą historię tak dobrze mi się czytało. Mamy tutaj ciekawą i wciągającą fabułę, która przeplatana jest tzw.

„Miłość na sprzedaż" jest jej debiutem literackim." Tag: Miłość na sprzedaż. Adriana Campos zginęła w wypadku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI