Miłość na sprzedaż

Miłość na sprzedaż - Sandra Robins | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Robins
WYMIAR
5,26 MB
NAZWA PLIKU
Miłość na sprzedaż.pdf
ISBN
8208639080177

OPIS

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym.21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że zatrudniając się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, szybko zgromadzi odpowiednią sumę pieniędzy. Jej pierwszym klientem jest Alex, który po kilku spotkaniach prosi ją o przysługę – Sarah ma towarzyszyć mu podczas weekendu spędzonego w domu jego rodziców. Właśnie tutaj spotka kogoś, kto sprawi, że dziewczyna pozna prawdziwe znaczenie słowa „namiętność”, a w jej życiu nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Pełna obsada serialu Miłość na sprzedaż (2006) Amores de mercado - Lucía Martínez (Paola Rey) w bardzo młodym wieku poznaje Fernando Lepre, zachodzi w ciążę i poślubia mężczyzne.... Zapoznaj się z książką „Miłość na sprzedaż": Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym. 21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Ebook Miłość na sprzedaż, Sandra Robins.

Meksykań ... Kocha zwierzęta, a w szczególności spacery ze swoim psem. „Miłość na sprzedaż" jest jej debiutem literackim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI