Kula

Kula - Łucja Jaksz Alves | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łucja Jaksz Alves
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Kula.pdf
ISBN
4749687266549

OPIS

Czy pozwolisz, by lęk przejął kontrolę nad twoim życiem?Wiktoria, młoda dziewczyna zmagająca się z traumami dzieciństwa, nie potrafi poukładać sobie życia. Nawarstwiające się lęki i negatywne emocje sprawiają, że traci wszystko, co było dla niej ważne - swoich bliskich, pasję do pracy, własną tożsamość, wreszcie kontakt z rzeczywistością. Niczym zamknięta w niewidzialnej dla innych kuli, nieustannie szamocze się ze swoimi bolesnymi wspomnieniami, nie potrafiąc wyjść poza mury więzienia, które sama sobie zbudowała. Bo jak wydostać się z czegoś, czego tak naprawdę nie ma?Ta niezwykle sugestywna, poruszająca powieść utrzymana w klimacie mrocznej fantastyki opowiada o nadziei czerpanej z woli przetrwania, a także odwadze i determinacji, jaką trzeba mieć, by odnaleźć prawdę o sobie.

Kula wyczynowa-stalowa PK-6/128.Wykonana ze stali toczonej na całej powierzchni Wypełnienie odpowiednią mieszanką śrutu ołowiowego i stalowego Posiada Certyfikat IAAF Dostępna w dwóch wariantach: malowana lakierem proszkowym lub niemalowana powierzchnia zabezpieczona antykorozyjnie tylko na czas transportu Kula to zbiór wszystkich punktów przestrzeni, których odległość od punktu, zwanego środkiem, jest nie większa od długości odcinka, zwanego promieniem kuli. RA9xjjAN70Xxy 1 Rysunek koła z zaznaczoną osią obrotu i kuli z zaznaczoną sferą. Kula jest określona promieniem lub średnicą, jest zbiorem punktów, które są odległe od środka maksymalnie długością równą promieniowi. Kula, exchange system among the people of the Trobriand Islands of southeast Melanesia, in which permanent contractual partners trade traditional valuables following an established ceremonial pattern and trade route.

Sprawdź naszą ofertę. - Ceneo.pl Kula - rytuał polegający na okrężnej wymianie przedmiotów posiadających znaczenie symboliczno-obrzędowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI