Kula

Kula - Łucja Jaksz Alves | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łucja Jaksz Alves
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
Kula.pdf
ISBN
3106774565393

OPIS

Czy pozwolisz, by lęk przejął kontrolę nad twoim życiem?Wiktoria, młoda dziewczyna zmagająca się z traumami dzieciństwa, nie potrafi poukładać sobie życia. Nawarstwiające się lęki i negatywne emocje sprawiają, że traci wszystko, co było dla niej ważne - swoich bliskich, pasję do pracy, własną tożsamość, wreszcie kontakt z rzeczywistością. Niczym zamknięta w niewidzialnej dla innych kuli, nieustannie szamocze się ze swoimi bolesnymi wspomnieniami, nie potrafiąc wyjść poza mury więzienia, które sama sobie zbudowała. Bo jak wydostać się z czegoś, czego tak naprawdę nie ma?Ta niezwykle sugestywna, poruszająca powieść utrzymana w klimacie mrocznej fantastyki opowiada o nadziei czerpanej z woli przetrwania, a także odwadze i determinacji, jaką trzeba mieć, by odnaleźć prawdę o sobie.

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Magiczna kula odpowie ci na dowolne pytanie, która czeka na jasną odpowiedź (Tak/Nie). Musisz zadać pytanie, na które nie znasz odpowiedź lub pytanie, którego wynik jest dla ciebie tak samo korzystny jak niekorzystny. Szklana Kula najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Horoskop dzienny chiński Horoskop miesięczny chiński Kule ortopedyczne mogą okazać się tu niezbędnym ekwipunkiem. Umożliwiają poruszanie nawet przy unieruchomieniu dolnych partii ciała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI