Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci - Laura Chudzyńska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Chudzyńska
WYMIAR
6,50 MB
NAZWA PLIKU
Kryształowe dzieci.pdf
ISBN
1115345087995

OPIS

Oparte na faktach historie uzależnień od dopalaczy.Czy istnieje środek, który jest w stanie odebrać ci ciało i duszę?Tak. Nie musisz po nim jeść i spać, nie czujesz zmęczenia, a jedynie euforię, pobudzenie, błogostan. Dryfujesz na cienkiej granicy usypanej białym pyłem między życiem a śmiercią i nie zdajesz sobie sprawy, że za chwilę pochłonie cię bez reszty, a ty nie będziesz już w stanie powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną dawkę.Właśnie tak działa mefedron i jego pochodne. O jego destrukcyjnej sile przekonała się piątka znajomych: Sedonia, Miriam, Kaja, Oskar i Natan. Ci młodzi ludzie spotkali się przypadkiem, dzieląc między sobą sploty wydarzeń, które wkrótce uświadomią im, że przypadki nie istnieją. Każdy z nich ma inny powód, by sięgnąć po narkotyk. Czy uda im się wyrwać ze świata o strukturze kryształu?

Historie uzależnienia od dopalaczy oparte na faktach autorstwa Chudzyńska Laura , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,41 zł . Przeczytaj recenzję Kryształowe dzieci.

5,3 / 10 6 ocen 1 opinii . Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki .

POWIĄZANE KSIĄŻKI