Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci - Laura Chudzyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Chudzyńska
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Kryształowe dzieci.pdf
ISBN
8238406779437

OPIS

Oparte na faktach historie uzależnień od dopalaczy.Czy istnieje środek, który jest w stanie odebrać ci ciało i duszę?Tak. Nie musisz po nim jeść i spać, nie czujesz zmęczenia, a jedynie euforię, pobudzenie, błogostan. Dryfujesz na cienkiej granicy usypanej białym pyłem między życiem a śmiercią i nie zdajesz sobie sprawy, że za chwilę pochłonie cię bez reszty, a ty nie będziesz już w stanie powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną dawkę.Właśnie tak działa mefedron i jego pochodne. O jego destrukcyjnej sile przekonała się piątka znajomych: Sedonia, Miriam, Kaja, Oskar i Natan. Ci młodzi ludzie spotkali się przypadkiem, dzieląc między sobą sploty wydarzeń, które wkrótce uświadomią im, że przypadki nie istnieją. Każdy z nich ma inny powód, by sięgnąć po narkotyk. Czy uda im się wyrwać ze świata o strukturze kryształu?

Najważniejsze dla nich jest bycie w zgodzie z tym, kim jesteśmy. Dzieci indygo od najwcześniejszych lat wydają się być świadome tego, że należą do wyjątkowego pokolenia. Ich poziom inteligencji jest bardzo wysoki.

Dzieci kryształowe często zostają wolontariuszami, pracują w fundacjach, wybierają medyczne zawody. Dzieci kryształowe to jedno z określeń z tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI