Królowa nocy

Królowa nocy - Izabela Zawis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Zawis
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Królowa nocy.pdf
ISBN
3756677492607

OPIS

Ile zaryzykujesz, by poznać smak prawdziwej miłości?Oliwii, studentce trzeciego roku farmacji, kończą się pieniądze na studia. Musi szybko znaleźć dobrze płatną pracę, inaczej będzie musiała zrezygnować z dalszej nauki. Kiedy dowiaduje się, że jeden z ekskluzywnych klubów w Gliwicach poszukuje kelnerek, postanawia zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkanie z właścicielem klubu natychmiast rozwiewa jej wątpliwości co do charakteru oferowanego zajęcia: bynajmniej nie chodzi o podawanie gościom drinków… Dziewczyna nie ma zamiaru pracować jako striptizerka, a jednak nie może przestać myśleć o mężczyźnie, który zaoferował jej pracę. Co się wydarzy, gdy zdecyduje się podjąć ryzyko i postawić wszystko na jedną kartę?

Poleć to Kategoria: Serial Gatunek: Obyczajowy Kategoria wiekowa: od lat 12 Rok produkcji: 2016 Kraj produkcji: Turcja Długość: 36 godz. 29 min.

Chociaż tą jedną noc Królową mą. - Zróbcie jakiś hałaaas!!! I w pałacu zamieszkamy Twym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI