Zmierzchnica

Zmierzchnica - Weronika Bohut | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Weronika Bohut
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Zmierzchnica.pdf
ISBN
9286590910224

OPIS

Przemoc to trucizna, na którą nie ma antidotum.W drzwiach domu Jessabelle, szanowanej lekarki, któregoś dnia staje młoda kobieta z dzieckiem. Po krótkiej chwili zaskoczenia Jess rozpoznaje w niej zaginioną przed czterema latami córkę. Wpuszcza gości do środka, lecz jej szczęście nie trwa długo – wkrótce bowiem dane jej będzie poznać tragiczne koleje losu Emily, której cudem udało się uciec z rąk torturującego ją szaleńca. Zszokowana Jess postanawia zrobić wszystko, by wymazać z pamięci córki ślady traumy. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, co dzieje się w zainfekowanym przemocą umyśle jej ukochanego dziecka. Wkrótce przekona się, że powrót Emily to pierwszy krok na drodze do piekła, z której nie ma powrotu...

Tylne skrzydła żółte z dwiema brunatnymi przepaskami poprzecznymi. Zmierzchnica trupia główka (Acherontia atropos), zwana także zmorą trupią-głową, jest niezwykła. Jest największym motylem europejskim: rozpiętość skrzydeł wynosi10-14 cm, gąsienice dorastają do 13 cm i ważą do 10 g.

W drzwiach domu Jessabelle, szanowanej lekarki, któregoś dnia staje młoda kobieta z dzieckiem. Po krótkiej chwili zaskoczenia Jess rozpoznaje w niej zaginioną przed czterema latami córkę. zmierzchnica replied to evel 's topic in Foto Blogi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI