Wszystkich świętych

Wszystkich świętych - Mirosław Tyc | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław Tyc
WYMIAR
8,32 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkich świętych.pdf
ISBN
2639701550403

OPIS

Jaką cenę zapłacisz za to, co nazywasz wolnością?Dzień Wszystkich Świętych, mała wieś na Kaszubach. Co roku te same tłumy, te same znicze i sztuczne kwiaty. Właśnie tego dnia i w tych nietypowych okolicznościach kilkuletni chłopiec po raz pierwszy wyraźnie odczuwa fascynację innym mężczyzną. Wkrótce zda sobie sprawę z tego, że nie jest to jedyny powód, dla którego czuje się inny – interesują go rzeczy uważane przez otoczenie za nienormalne, sprzeczne z naturą. Dzień po dniu mierząc się ze swoim prawdziwym „ja” i ze swoją seksualnością, wkrótce zacznie buntować się przeciwko ograniczeniom, jakie nakłada na niego życie w rodzinnej miejscowości.

Ludzie z krwi i kości, doświadczający wszystkich aspektów życia, tak pozytywnych, jak negatywnych, a jednocześnie dostrzegający ukrytego w codzienności Boga. Wszystkich Świętych - najnowsze informacje znajdziesz w Money.pl. - W piątek o 15.00 przywieźli mi sto doniczek chryzantem, a o 17.00 premier łaskawie oświadczył, że zamykamy cmentarze ... Parafia Rzymskokatolicka pw.

1. Dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI