Wszystkich świętych

Wszystkich świętych - Mirosław Tyc | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław Tyc
WYMIAR
5,55 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkich świętych.pdf
ISBN
8462435219706

OPIS

Jaką cenę zapłacisz za to, co nazywasz wolnością?Dzień Wszystkich Świętych, mała wieś na Kaszubach. Co roku te same tłumy, te same znicze i sztuczne kwiaty. Właśnie tego dnia i w tych nietypowych okolicznościach kilkuletni chłopiec po raz pierwszy wyraźnie odczuwa fascynację innym mężczyzną. Wkrótce zda sobie sprawę z tego, że nie jest to jedyny powód, dla którego czuje się inny – interesują go rzeczy uważane przez otoczenie za nienormalne, sprzeczne z naturą. Dzień po dniu mierząc się ze swoim prawdziwym „ja” i ze swoją seksualnością, wkrótce zacznie buntować się przeciwko ograniczeniom, jakie nakłada na niego życie w rodzinnej miejscowości.

BS we Wronkach. 33 89610002 0020 0203 2971 0001.

/M.S./ Fundacja Wszystkich Świętych ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym. Co roku będziemy szukać osób, do których datki powinny trafić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI