Tajemnica potępionej

Tajemnica potępionej - Mateusz Konieczny | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Konieczny
WYMIAR
10,86 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica potępionej.pdf
ISBN
9620793745711

OPIS

Niektóre dusze nigdy nie zaznają spokoju.W rodzinnej posiadłości Sarkisiewiczów dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć. Od stuleci można tu usłyszeć przerażające krzyki zjaw i zaobserwować przesuwające się w zagadkowy sposób przedmioty. Aneta, utalentowana malarka zmagająca się z problemem bezpłodności, pragnie odkryć przeszłość swoich przodków i dowiedzieć się więcej o klątwie, która przed laty spadła na jej rodzinę. Dlaczego prababka Zofia popełniła samobójstwo? Kim była kilkuletnia dziewczynka, której duch wiele lat temu ukazał się Anecie? Czy ujawnienie rodzinnych tajemnic sprawi, że w pałacu przestanie się w końcu rozlegać krzyk potępionej?

Od lat mieszkańcy słyszą w nim niezidentyfikowane szepty i krzyki. W ciemnych komnatach krążą duchy, które rozpaczliwie wołają o pomoc. Tajemnica potępionej to historia, która trzyma w napięciu aż do samego końca.

To powieść grozy, której akcja rozgrywa się w starym, opuszczonym pałacu, który otacza aura tajemniczości. Od lat mieszkańcy słyszą w nim niezidentyfikowane szepty i krzyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI