Ta druga

Ta druga - Marta Ziółkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Ziółkowska
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Ta druga.pdf
ISBN
9196375666826

OPIS

Wzruszająca historia siostrzanej miłości, której nie pokonała śmierć.Amelia i Anastazja są jak ogień i woda, a światy, w których żyją, to galaktyki odległe o lata świetlne. Pierwsza to spokojna, obowiązkowa lekarka i dobra żona szanowanego prawnika. Druga – postrzelona artystyczna dusza, znana i ceniona pisarka, wieczna singielka. Siostry bliźniaczki. Pierwszą uwielbiają rodzice, ponieważ spełnia wszystkie ich oczekiwania. Druga jest czarną owcą w rodzinie, a matka nazywa ją nieudacznicą bez wykształcenia i zawodu.Pewnego dnia te dwie młode dziewczyny postanawiają zamienić się miejscami. Niedługo potem jedna z nich umiera, a druga próbuje nadal żyć jej życiem... Ale czy to możliwe, by na stałe zająć czyjeś miejsce? Co się stanie, gdy od dawna skrywane tajemnice w końcu wyjdą na jaw?

Przeczytaj recenzję Druga młodość, cóż z tego, że druga. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ta druga (2018) Second Best - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Wydawnictwo Pauza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI