Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów

Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów - Marcin Kołacz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Kołacz
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów.pdf
ISBN
3095892714610

OPIS

Niezwykła historia o przyjaźni, która jest największą magią na świecieMłodzi bracia, Limbo i Heartstrink, rozpoczynają podróż życia. Z dnia na dzień porzucają wszystko to, co dobrze im znane i wyruszają w niebezpieczną drogę przez pełen tajemnic las. Magiczny świat wkrótce pochłonie ich bez reszty, a im dalej będą zagłębiali się w historię Lernejczyków i innych niezwykłych plemion, tym częściej ogarniać ich będą wątpliwości na temat tego, kim tak naprawdę są i dokąd zmierzają.Jak zakończy się ich wielka przygoda? Czy uda im się pokonać złych magów zwanych Złodziejami Snów? Czego nauczą się podczas tej fascynującej wyprawy?

Historia ich przygody rozpoczyna się od pieszej podróży wymarzonej od dziecka. Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów - opis ebooka. Młodzi bracia, Limbo i Heartstrink, rozpoczynają podróż życia.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI