Setki milionów dolarów

Setki milionów dolarów - Izabela A. | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela A.
WYMIAR
3,27 MB
NAZWA PLIKU
Setki milionów dolarów.pdf
ISBN
2454553012847

OPIS

A Ty? Boisz się pokochać?Trzydziestoletnia Mia Ross, psychiatra i biegła sądowa ze słonecznej Florydy, lada moment wpadnie w tarapaty, jakich nigdy się nie spodziewała. Główną przyczyną niebezpiecznych zawirowań w jej życiu stanie się oskarżony o zabójstwo partnera swojej matki Blake Maxton, od pierwszego spotkania wywołujący w Mii negatywne odczucia. Wkrótce jednak oboje połączy coś więcej, niż walka ze wspólnym wrogiem... Tylko czy namiętność, jaką do siebie poczują, nie okaże się przyczyną kolejnych problemów?„Setki milionów dolarów” to wciągająca, pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o wielkich pieniądzach i... jeszcze większych uczuciach!

Firma została pozwana działania, które są niezgodne z prawem stanowym. „Cieszymy się, że osiągnęliśmy porozumienie, dzięki któremu możemy iść naprzód, co jest korzystne zarówno dla społeczeństwa, jak i dla naszych akcjonariuszy" - przekazał ... "Setki milionów dolarów" to wartościowa historia o rodzącej się miłości, która nigdy nie powinna się pojawić.

Wkrótce jednak oboje ... Kup teraz na Allegro.pl za 16,67 zł - Setki milionów dolarów z miasta Wrocław. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI